Аргентина спробує повернутися до Ф-1

Главная страницаНовини

Опубліковано: 17:17, 05/10/2011 ,

baghetti-01-20761.jpg (.97 Kb)Останнім часом ходило багато розмов про можливе повернення Формули-1 у Мексику і ПАР, але практично нічого не було відомо про Аргентину, хоча проведення цього Гран-Прі було б логічним у прагненні чемпіонату закріпитися в Америці, вважає британський журналіст Джо Савар.

Здвоєні гонки у Бразилії та Аргентині - багаторічна традиція, і сьогодні вона може виявитися вигідною з фінансової точки зору, хоча після етапу у 1998 році промоутери гонки були змушені відмовитися від проведення аргентинського Гран-Прі, у тому числі, через проблеми з корупцією.

За спробою повернути Формулу-1 в Аргентину стоїть бізнесмен Еді Фрідман, який запропонував концепцію багатофункціонального автоспортивного комплексу Velociudad.

Довжина траси становитиме 5.3 км, а пілоти будуть проходити коло приблизно за 90 секунд при середній швидкості на рівні 273 км на годину.

Крім автодрому, здатного прийняти 50 000 глядачів, Velociudad включає розкішний готель, комплекс для проведення конференцій, гоночну академію і школу інженерів, а також інфраструктуру для проведення тестів.

теги  Гран-Прі Аргентини


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини