Алонсо: в Індії ми будемо четвертими чи п'ятими

Главная страницаНовини

Опубліковано: 12:20, 18/10/2011 ,

fernando-alonso-ferrari-f.jpg (441.56 Kb)Пілот Ferrari Фернандо Алонсо роздратований докладним аналізом різниці між переднім антикрилом на його боліді і переднім антикрилом, яке використовував його напарник Феліпе Маса на Гран-Прі Кореї. Нагадаємо, що у Кореї іспанець використовував радикально нове антикрило.

"Я думаю, що це стосується команди, а не журналістів. Як я говорив раніше, в останніх чотирьох гонках ми повинні якомога більше дізнатися про напрямок розвитку боліда на 2012 рік, - цитує Алонсо La Gazzetta dello Sport. - Поліпшення або погіршення темпу на одну десяту має занадто низький пріоритет у порівнянні з виявленням напрямів розвитку боліда на наступний сезон. Ми працюємо над досягненням специфічної мети, яку журналістам важко зрозуміти.

Я не думаю, що читачам цікаво читати про збільшення притискної сили на три або чотири пункти та про інші технічні деталях, я гадаю, вони хочуть знати, хто буде четвертим чи п'ятим, або про те, чи працюєте ви над болідом на наступний рік. Подібні деталі здаються мені надто поверховими.

Я працюю над тим, щоб більше дізнатися про те, що на нас чекає у наступному році. Ми можемо протестувати деякі експериментальні елементи. Якщо ми зможемо відіграти одну десяту для автомобіля на 2012 рік, але при цьому посісти п'яте місце в особистому заліку, то я згоден на це. Ніхто не очікує того, що ми приїдемо до Індії і завоюємо там поул. Чекайте, що ми будемо четвертими чи п'ятими у кваліфікації, і подібного ж результату у гонці ".

теги  Ferrari, Фернандо Алонсо


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини