Алонсо: ще 2-3 кола і Хемільтон випередив би мене

Главная страницаНовини

Опубліковано: 20:23, 13/09/2011 ,

korea2.jpg (51.2 Kb)Дворазовий чемпіон світу пілот Ferrari Фернандо Алонсо, який став третім за підсумками Гран-Прі Італії, визнав, що цілком міг поступитися позицією на подіумі пілоту McLaren Льюїсу Хемільтону.

"У боротьбі з Феттелем нам втрачати нічого - він лідирує з перевагою у 100 очок, тому ми можемо зосередитися на своїй боротьбі, - цитує Алонсо Autosport. - Останні декілька етапів ми дуже добре стартували, але при старті з п'ятого-шостого місця обганяти було непросто, а в Монці команда розуміла , що машина швидка, місця достатньо, а значить до першого повороту ми можемо відіграти позиції - так і вийшло.
Залишатися лідером всю гонку у мене не було ні найменшої можливості. У кінці гонки Хемільтон був дуже близький до мене, і я міг поступитися йому подіумом. Але мені пощастило, що на початку гонки Льюїс втратив час у боротьбі з Шумахером. Це дозволило мені залишитися у першій трійці на фініші перегонів. Якби гонка була довшою на два-три кола, то McLaren міг би вийти вперед ".