Алонсо: наше завдання - побудувати болід, який буде швидшим більше, ніж на секунду

Главная страницаНовини

Опубліковано: 14:18, 16/09/2011 ,

alonso-45.jpg (32.92 Kb)У минулі вихідні на високошвидкісному треку у Монці команда Red Bull яскраво продемонструвала, що їй вдалося домогтися значного прогресу на трасах, де не потрібна велика притискна сила. Пілоти австрійської стайні зазначили, що різниця між болідами RB7 і RB6 у цьому компоненті - величезна.

"У Монці можна було спостерігати величезну різницю між нашим поточним болідом і торішнім", - сказав лідер чемпіонату Себастьян Феттель.

Інший пілот австрійської стайні Марк Веббер вважає так само.

"Траси, де не потрібна велика притискна сила, були нашою найбільшою проблемою, - заявив Веббер. - Тому, вважаю, що цього року самого серйозного прогресу ми досягли саме у цій галузі".

Суперники Red Bull з Ferrari вважають, що команді-лідеру нинішнього чемпіонату вдалося побудувати універсальну машину, ефективну на будь-яких трасах.

"Red Bull вдалося розробити болід, який здатний бути швидким і надійним на будь-якому треку і за будь-яких температур", - сказав Феліпе Масса.

З Массою згоден його напарник Фернандо Алонсо, який зазначив, що Скудерії необхідно буде докласти великих зусиль, щоб наступного року наздогнати Red Bull.

"У Red Bull є велика перевага, - цитує Алонсо GMM. – Зважаючи на те, що правила на 2012 рік зміняться не сильно, нам потрібно до наступного сезону зробити нашу машину швидшою більше, ніж на секунду, а це буде непросто ".

теги  Фернандо Алонсо


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини