Альгерсуарі: моє майбутнє залежить не від мене

Главная страницаНовини

Опубліковано: 11:19, 27/06/2011 ,

710076-500-334-source.jpg (18.04 Kb)
Завдяки тактиці з двома піт-стопами іспанський пілот Toro Rosso відіграв по ходу Гран-Прі Європи десять позицій і фінішував восьмим. На думку самого пілота, його заслуги в цьому майже немає.

Питання: Хайме, вас можна назвати одним з героїв гонки. Стартувавши з 18-ої позиції на Toro Rosso, ви фінішували восьмим і заробили очки. Як все пройшло?

Хайме Альгерсуарі: Насправді, я робив все те ж саме, що і в Барселоні і Стамбулі - атакував з першого та до останнього кола. Гадаю, ті новинки, які ми привезли сюди, виявилися дуже корисними у гоночній конфігурації. Вони дозволили знизити швидкість зносу гуми, і саме це дозволило мені заробити очки - все просто.

Питання: Що саме дозволило виступити так добре?
Хайме Альгерсуарі: Ми багато працювали над швидкістю у гонці, майже не приділяючи уваги кваліфікації. Цього року Формула-1 сильно змінилася: найголовніше - їхати стабільно у неділю. Шини зовсім інші, сильніше знос, більше піт-стопів. Якщо домогтися, щоб вони працювали довше - це приносить результат. У кваліфікації можна їхати не особливо швидко, ми працюємо саме над гоночної швидкістю, і якщо вона є - це здорово.

Питання: Чи задоволені ви тим, що змогли показати - у гоночному світі Іспанію представляє не тільки Фернандо Алонсо? А останнім часом єчутки, що ви можете залишити команду.
Хайме Альгерсуарі: Чесно кажучи, я не звертаю уваги на чутки, а у Формулі-1 виступаю, тому що це приносить мені задоволення. Я просто ще один співробітник Red Bull, як Себастьєн Буемі та Себастьян Феттель. Коли нам було по 14 років, ми потрапили в молодіжну команду - і з тих пір компанія займалася моєю кар'єрою.
Тому я думаю, що моє майбутнє залежить зовсім не від мене, а від доктора Гельмута Марко. Саме він відповідає за роботу з молодими пілотами у програмі Red Bull. Він - бос, а я не замислююся про такі речі і лише отримую задоволення від Формули-1. Я продовжую вчитися, і щоб прогресувати, мені ще багато чого належить дізнатися. Саме в цьому я бачу свою головну мету.

теги  Хайме Альгерсуарі


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини