Алессандро Дзанарді: Рубенс зможе показувати хороші гонки на трекових трасах

Главная страницаНовини

Опубліковано: 12:05, 09/04/2012 ,

0612_images.jpg (8.72 Kb)Екс-пілот Формули-1 і успішний пілот IndyCar Алессандро Дзанарді заявив, що Рубенсу Баррікелло не вдасться уникнути своєї першої аварії на овалі, оскільки це відбувається з усіма новачками, незалежно від їх досвіду і рівня майстерності в інших гоночних серіях.

"У мене немає сумнівів у тому, що Рубенс зможе показувати хороші гонки на трекових трасах, які звичні для нього після майже 20-ти років у Формулі-1, - прокоментував свої слова Дзанарді в інтерв'ю Autosport. - Він напевне зможе боротися за перемоги на таких трасах вже у цьому році, але що стосується овалів, тут вже на Баррікелло чекає великий сюрприз - перша аварія.

Коли пілот вперше виходить на овал йому важко усвідомити, що педаль газу потрібно постійно тримати утиснену в підлогу. Після декількох кіл божевільної гонки пілот втрачає відчуття швидкості. Це завжди загрожує аварією. Всі новачки, ким би вони не були в інших гоночних серіях, хоч п'ятиразовим чемпіоном світу, всі на овалах потрапляють в аварію, так що Рубенсу просто не уникнути цього. Я знаю це по собі, знають про це і інші пілоти Формули-1. Гонки на овалах дають кожному пілоту великий досвід, якого вони не отримають більше ніде. Цього не розкажеш на словах, таку гонку потрібно пережити. І враховуючи страх Рубенса і його дружини перед овалами, я припускаю, що бразильцеві доведеться не просто у першій подібній гонці".

Алессандро Дзанарді здобув на овалах 2 перемоги, тоді як на трекових трасах - 15. Найближча гонка для Баррікелло на овалі пройде 27 травня в Індіанаполісі.

теги  IndyCar, Алессандро Дзанарді


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини