Адам Парр: Великобританія повинна цінувати автоспортивнну індустрію

Главная страницаНовини

Опубліковано: 18:05, 29/06/2011 ,

formula-one-adam-parr-wil-001.jpg (25.88 Kb)
Бос команди Williams Адам Парр вважає, що уряд та громадськість Великобританії не сприймають як належне автоспорт, в цілому, і Формулу -1, зокрема. Парр вважає, що галузь, яка приносить країні щорічно більше 500 мільйонів фунтів стерлінгів і надає близько 4000 робочих місць, заслуговує більшої уваги і кращого відношення.

"Погляньте на Китай: вони починали ланцюжок розвитку з низьких цін і дешевої робочої сили, а зараз вони вже літають на авіалайнерах і розширюються в таких сферах економіки, про які років десять тому і мріяти не могли, - зауважив Адам Парр. - Років через 30 вони будуть сильні і в автоспорті, а якщо ми не зробимо відповідних дій, ми можемо попрощатися з високими технологіями, як розпрощалися з іншими напрямками. На даний момент існує висока ступінь невігластва серед більшості політиків, бізнесменів і громадських діячів стосовно того, що ми робимо.

У світі вже були країни, які втратили свої можливості з розвитку автоспорту. Якщо ми будемо сидіти склавши руки, то подальший регрес нам буде забезпечений ".

теги  Адам Парр


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини