Фернандо Алонсо: Машина стала кращою, нарешті

Главная страницаНовини

Опубліковано: 11:30, 04/06/2014 ,

977812d8022e56625e1401013d459a.jpgІспанський гонщик Фернандо Алонсо, який в черговий раз змушений вести боротьбу в чемпіонаті позаду лідерів, намагається не втрачати свій оптимізм напередодні візиту в Канаду.

«Я відзначив позитивний настрій команди в Маранелло після виступу в Монако. Співробітники мотивовані і чекають хороших результатів. Звичайно, ми реально дивимося на речі і розуміємо свій нинішній потенціал, але всі налаштовані на більше і готові покращити темп автомобіля.

Зараз гонщикам важливо активно працювати з інженерами, механіками та іншими співробітниками після гоночних уїк-ендів, щоб разом виробляти нові ідеї. Ми можемо обговорювати плани навіть під час обіду, говорячи про можливі ідеї, які слід було б випробувати на симуляторі або на майбутньому Гран Прі.

Так що я провів чудовий час в останні дні в колі нашої великої родини. Нам вдалося поліпшити аеродинаміку машину і попрацювати досить з налаштуваннями на симуляторі, тому в Канаді ми розраховуємо показати хорошу форму», - цитує Алонсо прес-служба Ferrari.

теги  Фернандо Алонсо, Гран Прі Канади


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини