Фернандо Алонсо: Не хочемо розчаровувати

Главная страницаНовини

Опубліковано: 18:59, 08/05/2014 ,

54_822f19f0a82e504669180200dab15c4c.jpgІспанський гонщик Фернандо Алонсо дав зрозуміти, що не розраховує повторити свій результат Гран Прі Китаю на домашньому етапі, але він вірить, що команда Ferrari здатна ще поборотися за титул в 2014 році.

«Не можна підходити до цього етапу з думками про подіум або про перемогу в гонці. Так ми визначимо для себе невірні завдання, які потрібно буде виконати. У Бахрейні ми були на дев'ятому і десятому місцях, а в Китаї піднялися на подіум, оскільки в гонці вдалося зробити все правильно.

Але я б не сказав, що зараз ми набрали форму, яка дає підстави боротися за подіум на Гран Прі Іспанії. Немає сумнівів, що ми зробимо все можливе. І команда розуміє, який непростий попереду уїк-енд, але в нашому спорті не можна бути в чомусь впевненим. Тільки сидячи тут, я не можу говорити про шанси на подіум, адже це буде обманом, а мені не хочеться цього робити по відношенню до людей, які прийдуть на трибуни.

Зараз для нас важливо зробити все, що в наших силах, щоб бути конкурентоспроможними. Але цього не варто очікувати в найближчій або в наступній гонці. Ми повільно будемо йти до цього, але я сподіваюся, що ми наздоженемо лідерів, коли ще не визначиться переможець чемпіонату. Так що наше завдання - працювати від етапу до етапу.

Третє місце в Китаї вийшло за рахунок комбінації точних дій і удачі. А в Барселоні вже нас чекає перевірка цієї конкурентоспроможності за рахунок унікальності місцевого кільця, де ми зможемо отримати деякі відповіді. Після цього ми виступимо на абсолютно різних за характеристиками трасах в Монако і Канаді.

Так що попереду нас чекає стадія, протягом якої можна буде дізнатися про нашу істинну форму. Коли в Mercedes кажуть, що ми - їхні головні суперники в боротьбі за титул, то цю новину можна вважати гарною, оскільки вони з повагою ставляться до нас. Але нам потрібно зробити все, щоб ці слова не виявилися порожніми», - заявив Алонсо.

теги  Фернандо Алонсо, Формула-1, Гран-Прі Іспанії

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини