8 травня 30 років від дня загибелі Жиля Вільньова

Главная страницаНовини

Опубліковано: 14:22, 09/04/2012 ,

7278_images.jpg (8.46 Kb)Рівно 30-ть років тому на автодромі Спа-Франкоршам обірвалося життя легендарного канадського пілота Жиля Вільньова, який трагічно загинув у страшній аварії під час кваліфікації 8 травня 1982. Пам'ять великого пілота, який виступав за Ferrari по-особливому вшанують у Скудерії.

"Загибель Жиля Вільньова важкою раною лежить на історії Формули-1 і Скудерії, - повідомив прес-секретар Ferrari. - Жиль був неймовірним пілотом, якого охрестили не інакше як "Акробат ", і харизматичною привабливою особистістю поза трасою. Вільньов не зміг стати чемпіоном світу, але був за крок до цього, гадаю, що ніхто не сумнівається в тому, що Жиль зміг би досягти своєї мети, як власне домагався всіх своїх цілей.

Щоб вшанувати по-особливому пам'ять пілота, який 30-ть років тому пішов з життя, ми запросили його сина Жака до Фьорано, де він проїде кілька кіл на боліді свого батька в знак пам'яті і глибокої поваги. Ми завжди будемо пам'ятати Жиля Вільньова і з трепетом берегти пам'ять про нього ".

теги  Жиль Вільньов


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини