Марко: McLaren був швидшим за нас у Маямі

Главная страницаНовини

Опубліковано: 07:00, 14/05/2024 ,
Джерело: speedweek.com   

9237_ma.jpg (.66 Kb)

Радник Red Bull Хельмут Марко похвалив британську команду.

"У суботу Ландо Норріс і McLaren не показали свій справжній темп. Він також мав погану стартову позицію в основній гонці. Якби він добре кваліфікувався, то нам все було б набагато складніше.

Звичайно, Норріс виграв від появи машини безпеки, але McLaren також перевершував нас за темпом. Якби не поява сейфті-кара, ситуація була б напруженою. Є велика різниця між тим, щоб бути швидше і здійснити обгін. Було видно, що Норрісу не вдавалося випередити Серхіо Переса. Але коли він заїхав у бокси, а Норріс отримав простір, відразу стала видна їхня швидкість.

Якби Макс залишився попереду, це, безумовно, була б захоплива гонка, хоча я вважаю, що йому вдалося б утримати Норріса позаду, незважаючи на кращий темп і швидкість McLaren на прямих.

Red Bull багато програвав у першому повороті, і Макс говорив, що протягом усього вікенду їм не вдавалося досягти правильного балансу. У нас була не найшвидша машина, і навіть до того, як Макс збив стовпчик, ми лише трохи випереджали Ferrari за швидкістю", - зазначив Марко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Норріс: Наступного року McLaren може стати чемпіоном

теги  Хельмут Марко, McLaren

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини