Комацу: Головне в Китаї - це підібрати правильні налаштування

Главная страницаНовини

Опубліковано: 07:00, 18/04/2024 ,
Джерело: haasf1team.com   

00_ko.jpg (32.9 Kb)

Керівник Haas Аяо Комацу анонсував гонку в Китаї.

"Востаннє ми виступали в Китаї у 2019 році, тож тепер у нас зовсім інша машина. Крім того, це спринтерський вікенд. Наше найбільше завдання полягає в тому, щоб підібрати оптимальні налаштування. Для цього у нас буде єдине тренування, а у нашому розпорядженні буде три комплекти шин. Ймовірно, ми проведемо три заїзди. За цей час потрібно підготувати машину до спринт-кваліфікації. Це найскладніше завдання.

Завдяки "Сузуці" ми можемо запозичити багато позитивних моментів. Як я неодноразово говорив, там проявилися слабкі сторони нашої машини. У Шанхаї проходження поворотів на нижчій швидкості. Крім того, там дуже довга зворотна пряма, що більше підходить нашій машині. Погода у п'ятницю обіцяє бути трохи дощовою, тож у першому тренуванні може бути непросто. Важливо так розробити програму, щоб машина була готова до недільної гонки.

У Шанхаї ми представимо найпершу частину нашого пакету оновлень, чого ми з нетерпінням чекаємо. Однак, якщо траса буде вологою, дізнатися ми зможемо не так багато. Втім, якщо нам вдасться підвищити рівень притискної сили, то це вже буде позитивним моментом. Якщо буде сухо, то на тренуванні ми спробуємо попрацювати над аеродинамічними налаштуваннями. Загалом попереду ще багато роботи", - визнав Комацу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Піастрі: У Китаї можуть бути проблеми з трасою

теги  Аяо Комацу

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини