Анонс Гран Прі Сингапуру-2022 від "Ф-1 Аналітик"

Главная страницаНовини

Опубліковано: 22:30, 29/09/2022 ,
Джерело: f1analytic.com   

1446_s1.jpg (47.62 Kb)

Етап на автодромі "Маріна-Бей" відбудеться вперше з 2019 року.

Така довга перерва пояснюється пандемією коронавірусу, через котру влада Сингапуру не давала дозволу на проведення масових заходів, а етап Формули-1 до цього переліку безперечно відноситься. Попри те, що Гран Прі відбудеться в Азії, старт гонки заплановано на 15:00 за київським часом. Все це тому, що перегони в Сингапурі традиційно проходять пізно ввечері. Серед особливостей також міська траса, а це накладає особливий відбиток на стратегію боротьби. Що стосується фаворита, то ним вже традиційно для майже всього сезону є Макс Ферстаппен. Більше того, нідерландець теоретично може навіть у Сингапурі стати дворазовим чемпіоном світу, але для цього потрібне дуже велике співпадіння, тому на це навряд чи варто чекати.

7709_s2.jpg (39.19 Kb)

Зрештою, вже ніхто й не сумнівається в тому, що Макс Ферстаппен знову стане чемпіоном, питання тільки в тому, коли саме це станеться. Не в Сингапурі, то в Японії, а якщо не в Японії, то ще трохи пізніше. Причину тотального домінування Red Bull в другій половині сезону назвав радник команди Хельмут Марко. Він зазначив, що на старті чемпіонату болід команди мав занадто велику вагу, тому керувати ним було складно. Потім проблеми вдалося позбутися, тому "бики" буквально полетіли всіма трасами без будь-якого виключення. Тому всім суперникам є сенс вже думати про наступний сезон, а не намагатися врятувати що-небудь зараз.

Зате Ferrari та Mercedes залишається боротися виключно за друге місце. З одного боку, представники обидвох команд стверджують, що друга чи третя позиція в чемпіонаті не відіграє великої ролі, але з іншого у словах пілотів потрохи пролітає те, що для них це все ж важливо. Тому битва між італійцями та німцями - це вірогідно найбільша інтрига, котра чекає нас до завершення цього чемпіонату. Вже точно підтверджено, що пілот Williams Ніколас Латіфі покидає команду після цього сезону, зате залишається в Alfa Romeo Чжоу Гуанью. Загалом кажучи, команди цілком очевидно вже готуються до нового сезону, завершуючи цей переважно за інерцією.

Кількість кіл: 61
Довжина кола: 5 065 м
Довжина траси: 308, 828 км
Пілот-рекордсмен: Себастьян Феттель (5 перемог)
Команда-рекордсмен: Mercedes та Ferrari (по 4 перемоги)
Попередній переможець: Себастьян Феттель

2917_s4.jpg (46.5 Kb)

теги  Гран-Прі Сінгапуру


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини