Штайнер: Дирекція зіпсувала нам гонку в Угорщині

Главная страницаНовини

Опубліковано: 00:30, 12/08/2022 ,
Джерело: racingnews365.nl   

9443_sht.jpg (33.87 Kb)

Шеф Haas Гюнтер Штайнер не може забути, що Кевіну Магнуссену наказали заїхати в бокси через начебто серйозні пошкодження боліду.

"В Угорщині показувати чорно-жовтогарячий прапор не було взагалі жодної необхідності. Між командами та дирекцією гонки існувала домовленість, згідно з якою дирекція гонки в таких випадках спочатку зв'язуватиметься з командою та дізнаватиметься про ступінь пошкодження боліда. Тому що команди набагато краще за дирекцію гонки знають про ступінь пошкодження їхніх машин.

Але цього не сталося, і це дуже засмучує. І у вас більше немає можливості поскаржитися, якось оскаржити рішення. Тому що ви повинні відразу поїхати в бокси. Я обов'язково порушу це питання, коли чемпіонат повернеться з літньої перерви, бо це неправильно.

Коли ми провели інспекцію боліда, виявилося, що жодна з ушкоджень не вимагала негайного заїзду у бокси. Не було жодної небезпеки, що якась деталь може відірватися та нашкодити комусь. А це рішення стюардів просто зіпсувало нам гонку", - переконаний Штайнер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Магнуссен: Був здивований, коли мені наказали поїхати в бокси

теги  Кевін Магнуссен, Гюнтер Штайнер


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини