Ферстаппен: Моє днище було сильно пошкоджене, я втрачав час

Главная страницаНовини

Опубліковано: 09:30, 04/07/2022 ,
Джерело: racingnews365.nl   

33_f.jpg (92.56 Kb)

Пілот Red Bull Макс Ферстаппен детально розповів про гонку в Британії.

"Щодо моєї гонки, то я добре стартував, але потім мене видавили з траєкторії. Тому мені довелося трохи скинути швидкість у першому повороті. У нас була хороша швидкість, я наближався до Карлоса, але переслідувати суперника на цій трасі дуже непросто.

Він припустився помилки, що дозволило мені вийти в лідери, але вже за кілька секунд, у п'ятому повороті, я наїхав на один із карбонових уламків. У той момент, коли я побачив його, я вже ніяк не міг ухилитися, тому постарався проїхати максимально прямо. Але уламок все одно повністю зруйнував ліву частину днища боліда.

Після цього явно почала відчуватися втрата балансу, що вела до втрати часу на колі. Коли я вибрався з боліда після гонки, то зазирнув під днище – там усе розбито. А на сучасні боліди ушкодження днища впливають найсильніше. Тобто в гонці я просто втратив притискну силу.

Несподівано мій темп впав на одну-півтори секунди - і так тривало до кінця гонки. Це помітно ускладнило ситуацію, особливо під час проходження правосторонніх поворотів. Тим не менш, у результаті ми все одно змогли заробити кілька очок", - завершив Макс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сайнс виграв гонку в Британії, Ферстаппен став тільки сьомим

теги  Макс Ферстаппен, Гран Прі Великобританії


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини