У Racing Point пояснили, чому покликали Переса на піт-стоп

Главная страницаНовини

Опубліковано: 07:00, 05/11/2020 ,
Джерело: autosport.com   

0243_pe.jpg (42.01 Kb)

Директор Racing Point Енді Грін каже, що Серхіо Переса мусили закликати в бокси.

"Гонка йшла своєю чергою. До машини безпеки Чеко з хорошим темпом дістався до четвертої позиції. Він обігнав усіх, проїхавши довший відрізок на "медіумі", машина була швидка, і ми були задоволені темпом. Машина безпеки була найгіршим з можливих сценаріїв. На жаль, ми не розраховували на це. Ми були на "харді", машина була налаштована для довгих відрізків, і під час гонки ми неймовірно нервували через те, що нам доведеться залишатися на жорстких шинах за машиною безпеки.

Найбезпечнішим і найбільш логічним варіантом став перехід на комплект більш свіжого "софта", щоб ми не переживали з цього приводу. Ми думали, що інші зроблять те ж саме, проте багато що залежало від їх планів на гонку.

Після виходу машини безпеки стався ще один інцидент, який ми не могли передбачити. В результаті кількість кіл на обгін скоротилося, і це спрацювало проти нас. Озираючись назад, ми б прийняли інше рішення. Але в той момент у нас була інформація, яка говорила про те, що це було найкращим рішенням", - пояснив Грін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перес: Подіум вислизнув з наших рук

теги  Серхіо Перес, Racing Point, Енді Грін


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини