Анонс Гран Прі Португалії-2020 від "Ф-1 Аналітик"

Главная страницаНовини

Опубліковано: 22:30, 22/10/2020 ,
Джерело: f1analytic.com   

4691_a1.jpg (64.92 Kb)

Вперше у своїй історії етап Формули-1 відбудеться на автодромі "Альгарве" у Португалії.

Загалом Гран Прі Португалії у "королівських перегонах" відбувалося аж 25 разів, але жодного разу власне на цьому треку. Загалом же Формула-1 не гостювала у цій країні вже 24 роки і ще невідомо, коли приїхала б знову, якби не пандемія коронавірусу. Через неї з календаря випали майже всі етапи, котрі проводяться не у Європі (окрім Бахрейну та ОАЕ). Тому було вирішено домовитися з автодромом "Альгарве", щоб ці перегони можна було провести і виконати зобов'язання перед спонсорами. Так чи інакше, ми можемо очікувати дуже цікавої гонки, адже це буде абсолютно нова траса для пілотів в умовах Формули-1.

0471_a2.jpg (.07 Kb)

Переможець сезону де-факто для нас вже відомий, а от за друге місце йде вперта боротьба між Максом Ферстаппеном та Валттері Боттасом. І якщо для першого це справа честі, то другий явно хотів би боротися з іншим пілотом і за іншу позицію, але так виглядає, що він на це банально не здатен. Точно мусить добре себе проявити Александер Албон, бо Red Bull вже відверто каже про те, що може замінити цього пілота на Серхіо Переса або Ніко Хюлькенберга. Практично втратив своє місце у Формулі-1 на наступний сезон Даніїл Квят. Більше того, кажуть, що і Джорджа Расселла замінять у Williams на Естебана Окона.

7946_a3.jpg (42.28 Kb)

Одним словом, це будуть перегони переважно тих гонщиків, яким ще щось дуже потрібно. Середнячки ж можуть покращувати роботу свого боліда, встановлюючи на нього чергові пакети оновлень, або просто плисти за течією. До слова, так виглядає, що через замороження змін у регламенті наступний сезон також видасть нам домінування одного пілота та однієї команди, як ми вже бачимо це зараз. І лише з сезону-2022 є справжні шанси побачити масову струску команд у пелотоні. А поки Льюїс Хемілтон має перемогти, якщо не станеться чогось дуже дивного.

Кількість кіл: 66
Довжина кола: 4 653 м
Довжина траси: 306, 826 км
Пілот-рекордсмен: Ален Прост та Найджел Менселл (по 3 перемоги)
Команда-рекордсмен: Ferrari (7 перемог)
Попередній переможець: Жак Вільньов (1996-й рік)

79_a4.jpg (39.99 Kb)

теги  Гран Прі Португалії


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини