Джерело: Мік Шумахер піде у Haas

Главная страницаНовини

Опубліковано: 22:30, 20/10/2020 ,
Джерело: f1analytic.com   

5541_shu.jpg (37.3 Kb)

Іноземна преса пише, що Мік Шумахер стане пілотом Haas.

"У той час як багато хто ставить на те, що Шумахер відправиться в Alfa Romeo - ця позиція посилилася після запланованої участі в практиці на "Нюрбургринзі" - внутрішні джерела в команді, керованої Sauber, вважають, що більш ймовірний варіант, при якому Ferrari відправить сина легендарного чемпіона світу в Haas.

Чому так? Через тиск, що виник внаслідок слабких виступів Ferrari останнім часом, які навряд чи стануть краще найближчим часом. Haas отримує від Ferrari дозволені регламентом вузли, силові блоки та інші компоненти, також у нього контракт на використання аеродинамічної труби. У Haas зовсім невелика власна інфраструктура, адже унікальні деталі для них виробляє Dallara. Завдяки цьому для команди-сателіта було б неважко переключитися на Renault, який вже визнав, що відкритий до такої співпраці.

Тому, як каже наше джерело, Ferrari, ймовірно, запропонує Шумахера Haas, щоб задобрити їх, забезпечивши гучним ім'ям для пошуку спонсорів і тим самим побічно зменшивши вартість контракту", - пише видання Racefans.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Марко пояснив, чому Red Bull не взяв Міка Шумахера

теги  Мік Шумахер, Haas F1

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини