Анонс Гран Прі Айфеля-2020 від "Ф-1 Аналітик"

Главная страницаНовини

Опубліковано: 22:30, 08/10/2020 ,
Джерело: f1analytic.com   

9165_n1.jpg (76.96 Kb)

Цей сезон Формули-1 є мабуть рекордним за різноманітними чудернацькими назвами.

У нас вже були Гран Прі Штирії, Гран Прі 70-ліття, Гран Прі Тоскани, а зараз буде Гран Прі Айфеля на добре відомій для "Королівських перегонів" трасі "Нюрбургринг". Варто одразу ж додати, що це не та сама класична "Нордшляйфе", де коло складає більше двадцяти кілометрів, а дорога заводить у густий ліс. Нас чекає класичний автодром, котрий свого часу чергувався з "Хоккенхаймом", приймаючи Гран Прі Німеччини. Різниця між нашим етапом і гонкою традиційного сезону в тому, що зазвичай перегони тут відбуваються влітку, коли стоїть хороша погода. Зараз же синоптики обіцяють низькі температури і майже постійний дощ, тому пілоти вже переймаються тим, що вони просто замерзнуть у болідах, та ще й під потоками води з неба.

3454_n2.jpg (51.61 Kb)

Так чи інакше, керівництву Формули-1 довелося викручуватися із ситуації з коронавірусом і включати в календар ті етапи, які не планувалися до проведення цього року. Цікаво, що пілотам таке прийшлося до смаку, адже так вони познайомилися з різномантними трасами, на деякі з яких навіть не було шансів заїхати. Звісно, перегони в Німеччині будуть дуже принциповими для Mercedes, адже минулого року команда навіть викотила під рідний етап спеціальну білу історичну ліврею, котра виглядала неймовірно ефектно. Важливим етапом Гран Прі Айфеля буде і для Себастьяна Феттеля, адже він востаннє виступатиме вдома у червоному боліді.

8140_n3.jpg (43.85 Kb)

До слова, тіньовим фаворитом гонки називають Макса Ферстаппена, котрого називають найбільш майстерним гонщиком пелотону. Справа в тому, що обіцяють дощ з перервами саме протягом гонки, а в такому випадку власне рівень пілота, а не сила мотора, відіграє найбільшу роль. Всі вже розуміють, що доля титулу вирішена, до того ж не тільки на цей, але й, мабуть, і на наступний сезон. Але завжди цікаво, коли хтось кидає виклик фавориту і перемагає його начебто на ворожій території. Будемо сподіватися, що в даному випадку трапиться саме так.

Кількість кіл: 60
Довжина кола: 5 148 м
Довжина траси: 308, 617 км
Пілот-рекордсмен: Міхаель Шумахер та Рудольф Караччола (по 5 перемог)
Команда-рекордсмен: Mercedes (7 перемог)
Попередній переможець: Себастьян Феттель (2013-й рік)

1440_n4.jpg (63.43 Kb)

теги  Гран Прі Айфеля

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини