Заняття на еліптичному тренажері: міфи і реальність

Главная страницаНовини

Опубліковано: 11:30, 05/05/2020 ,
Джерело: f1analytic.com   

Орбітреки на Shop.interatletika.com

Напевно, кожному хотілося б мати універсальний тренажер, який буде ефективний у боротьбі із зайвою вагою, дозволить комплексно пропрацювати тіло, займатиме мінімум вільної площі і буде справно функціонувати протягом багатьох років. Чи існує таке чудо-обладнання? В інтернет-магазині “Shop.interatletika.com” представлені універсальні кардіотренажери - орбітреки - обладнання, що втілює мрії в реальність. Тренажери для дому дозволяють займатися в зручний час, надавати тілу спокусливих форм та зміцнювати організм в цілому.

Орбітрек – найефективніший тренажер в боротьбі із зайвою вагою

Еліпсоїд поєднує функції відразу трьох кардіотренажерів - бігової доріжки, велотренажера і степпера. Тому сміливо можна ствердити, що він ефективний в боротьбі з зайвими кілограмами. Педалі-платформи виробу рухаються по еліптичній траєкторії, за що обладнання і отримало таку назву. Для того, щоб дійсно працювати на результат, потрібно скласти посильну програму занять, обрати режим, який задовольнить всі ваші побажання і не забути про збалансоване харчування.

Тренажер еліпс включає в роботу всі м'язові групи

Кому ж не хочеться похвалитися, що займаючись всього на одній спортивній установці, можна задіяти всі м'язові групи. Якщо порівняти з іншими виробами із сімейства кардіо, то орбітрек, безумовно, задіє більшу кількість м'язів. Для повноцінних занять вдома ви можете орбітрек купити у Києві, Львові, Полтаві, Харкові та інших населених пунктах України. Так, ви можете займатися в задоволення в зручний час, не відволікаючись на допитливі погляди інших спортсменів. Основне навантаження припадає на сідниці, стегна, литкові м'язи. Трицепс, біцепс, м'язи спини і грудні також беруть участь в роботі, не задіяною лишається зона живота і поперекового відділу. Найголовніше - “качається” головний м'яз - серце. Тому з впевненістю можна сказати, що це єдиний тренажер, що дає змогу задіяти майже всю мускулатуру.

Чим частіше крутити педалі, тим швидше прийде результат

Щоб досягти поставленої цілі, важливо відповідально віднестися до тренувальної програми. Як часто треба займатися, щоб тіло було привабливим і струнким? Почати тренуватися потрібно із 20 хвилин, поступово збільшуючи даний показник до години-півтори. Саме після 40-ої хвилини починають згоряти калорії, відповідно, і зменшуватися вага. За час занять в середньому темпі затрачається приблизно 600-700 калорій, а в інтенсивному - приблизно 900 калорій. Отже результат залежить від інтенсивності і тривалості заняття. Не забувайте давати організму відпочинок: 3-4 днів тренувань на тиждень цілком достатньо для досягнення поставленої мети.

В ході занять ви отримуєте мінімальне навантаження на опорно-руховий апарат

Це єдиний кардіотренажер із щадним навантаженням на хребет та сустави. Підтримувати тіло в тонусі можуть навіть люди із захворюваннями опорно-рухового апарату, літнього віку. Звичайно, бажано завчасно проконсультуватися у лікаря. Відмінна амортизаційна система сучасних еліпсів та продумана траєкторія руху платформ м'яко навантажує спину та ноги, при цьому дозволяє повноцінно прокачати мускулатуру.

Еліптичний тренажер дозволяє швидко реабілітуватися після травми

Так, в окремих випадках заняття на орбітреках назначають для швидкого відновлення, розробки м'язових груп. Для цього складається спеціальна програма, по якій спортсмен займається. В даному питанні важливо поступово збільшувати навантаження, прислухаючись до власного організму і рекомендацій лікаря чи тренера.

Систематичні тренування дозволять вам завжди залишатися в прекрасному настрої і відмінній фізичній формі. Важливо вибрати обладнання, яке буде відповідати вашим побажанням і поставленим цілям. Еліптичний тренажер купити можна в спеціалізованих магазинах товарів для спорту, де ви можете не лише ознайомитися з характеристиками обраної моделі, але й протестувати в дії. Трендовий дизайн, надійність, широкий функціонал - саме таким має бути ваш надійний спортивний помічник.

В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини