Браун: Почнемо без глядачів і проведемо 18-19 етапів

Главная страницаНовини

Опубліковано: 23:30, 09/04/2020 ,
Джерело: skysports.com   

8014_br.jpg (22.74 Kb)

Спортивний директор Формули-1 Росс Браун поділився планами щодо старту сезону.

"На наш погляд, варіант зі стартом сезону в Європі найбільш прийнятний. Швидше за все, він пройде без глядачів. Ми можемо створити закритий простір. Команди будуть прибувати на чартерних рейсах, ми будемо супроводжувати їх до автодромів, проводити тести. Нам потрібно бути впевненими в тому, що ніхто не схильний до ризику.

У нас вийдуть гонки без глядачів, але це краще, ніж бути без гонок взагалі. Ми зобов'язані пам'ятати, що мільйони глядачів стежать за спортом з дому. Зараз вони в ізоляції, і проведення гонок стане для них величезним бонусом в цей складний період.

Ми вивчили всю логістику і вважаємо, що зможемо провести 18-19 гонок. Якщо ми почнемо сезон в липні, то у нас вийде це зробити. Звичайно, це буде непросто. Нас чекатимуть три вікенди поспіль, а потім тижнева перерва, потім знову три гоночні вікенди.

Для проведення чемпіонату регламент вимагає вісім гонок. Ми будемо здатні провести таку кількість, навіть якщо почнемо його в жовтні, так що саме ця дата буде точкою неповернення", - пояснив Браун.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ріккардо: Треба скоротити гоночний вікенд до двох днів

теги  Росс Браун


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини