Хемілтон: Мені потрібно взяти у болід подушку

Главная страницаНовини

Опубліковано: 07:00, 03/11/2019 ,
Джерело: crash.net   

1904_he.jpg (65.82 Kb)

Пілот Mercedes Льюїс Хемілтон добряче проїхався по трасі в Остіні.

"Це найбільш грудкувата траса, на якій я коли-небудь їздив. У мене був такий сильний головний біль. У деяких місцях нерівності - це не так погано, вони додають трасі характеру. Я не фанат зовсім рівних автодромів. Але тут такі величезні купини, і це проблема для нас, адже наша підвіска не така жорстка. У підвіски великий хід, так що відчуваєш все дупою, а спина бере на себе всю компресію - відчуття були жахливими.

У мене був сильний головний біль після першої практики. Довелося прилягти, я відчував себе погано. Ми внесли деякі зміни, щоб у другій практиці стало трохи краще. У другому тренуванні відчуття не були такими поганими, так що схрестимо пальці.

Упевнений, в майбутньому в трасу внесуть зміни, але зараз нам потрібно виступати на тому, що є. Всі пілоти в одному човні. Якщо подивитися на бортові плани, то Ferrari просто "пропливає" через ці місця. Не знаю, чи більше у них притискної сили або м'якша підвіска, я не впевнений. Але ми впораємося з цією ситуацією, продовжимо працювати. Мені потрібно покласти на сидіння подушку або щось ще", - жартує Хемілтон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хемілтон: Я ще не вийшов на пік власної кар'єри

теги  Льюїс Хемільтон, Mercedes, Гран-Прі США


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини