Формула-1 пояснила обмеження бюджету за новим регламентом

Главная страницаНовини

Опубліковано: 22:54, 01/11/2019 ,
Джерело: formula1.com   

1528_fo.jpg (.94 Kb)

Прес-служба Формули-1 розповсюдила заяву з поясненнями.

"Буде існувати три категорії потенційних порушень. Перша з них - процедурне порушення. Наприклад, коли команда надає свою звітність з запізненням або недоліками.

Другий варіант - незначне порушення фінансового регламенту, коли в звіті команди вказано, що вони перевищили граничний рівень витрат менш ніж на п'ять відсотків.

Третій - істотне порушення обмеження бюджетів, коли рахунки або розслідування комісії показують, що команда перевищила витрати більш ніж на п'ять відсотків.

Відповідно, є три види покарання. Перше - фінансовий штраф. Розмір штрафу буде визначатися в залежності від випадку. Друге - незначний спортивний штраф, який може бути доганою, вирахуванням очок в Кубку конструкторів і / або особистому заліку, відсторонення на кілька Гран Прі або обмеження тестів як на симуляторі, так і на трасі.

Третє - реальний спортивний штраф. Це саме серйозне покарання, оскільки може включати в себе все вищеперелічене, в тому числі і виключення зі списку учасників чемпіонату світу", - йдеться у прес-релізі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тодт: Новий регламент Формули-1 прийнято одноголосно

теги  Формула-1


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини