Анонс Гран Прі Мексики-2019 від "Ф-1 Аналітик"

Главная страницаНовини

Опубліковано: 22:30, 24/10/2019 ,
Джерело: f1analytic.com   

29_m1.jpg (83.15 Kb)

Гонка у Мексиці може стати найважливішою у цьому сезоні.

Саме на автодромі імені братів Родрігес може офіційно стати чемпіоном світу Льюїс Хемілтон. Що для цього потрібно? Зараз в особистому заліку британець випереджає Валттері Боттаса на 64 очки. До завершення сезону залишилися чотири гонки, тож зараз нам трохи допоможе математика. Отож, Хемілтону потрібно, щоб після перегонів у Мехіко він випереджав фіна на 79 очок. Стільки потрібно, бо переможець гонки отримує 25 балів, а ще одне очко додається за найшвидше коло у гонці. Тому після Мексики Боттас максимум зможе набрати 78 пунктів. Якщо у Хемілтона буде на одне більше, тоді він заздалегідь стане переможцем.

7011_mex.jpg (.25 Kb)

Це означає, що у гонці на автодромі імені братів Родрігес Льюїс має набрати на 15 очок більше, аніж Валттері. За умови перемоги Хемілтона він отримає 25 очок, тож якщо Боттас стане п'ятим і не покаже найшвидше коло, тоді британця можна буде вітати з черговим чемпіонським титулом. Зважаючи на останні результати фінського пілота, навряд чи він опиниться так низько, тому найімовірніше вирішення питання із чемпіонським титулом вирішиться вже у США. Цілком може бути навіть, що Mercedes знову подарує Боттасу перемогу, як це вже було в Японії, щоб підняти бойовий дух фіна. Бо поки виглядає так, що у чесній боротьбі Хемілтон таки сильніший.

4038_mex.jpg (84. Kb)

Якщо ж говорити про інші команди, то чимало експертів називають тіньовим фаворитом цієї гонки Red Bull, котрий має хороше шасі і Макса Ферстаппена, а така вибухова суміш може дати ефект за певного збігу обставин. Правда, сам нідерландець не вірить, що йому вдасться здобути ще хоча б одну перемогу до завершення сезону і вже думає про наступний рік. А Ferrari опинилися під перехресним вогнем суперників, які підозрюють "червоних" у нечесній боротьбі, наполягаючи, що такий різкий прогрес неможливий за правилами. Зрештою, саме Феттель майже після кожної гонки зблизька вивчає боліди суперників, дивлячись на телеметрію.

Кількість кіл: 71
Довжина кола: 4 304 м
Довжина траси: 305, 584 км
Пілот-рекордсмен: Джим Кларк (3 перемоги)
Команда-рекордсмен: Lotus (4 перемоги)
Попередній переможець: Макс Ферстаппен

1337_mex4.jpg (46.01 Kb)

теги  Гран Прі Мексики


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини