Вільньов: Колись Формула-1 була набагато гіршою

Главная страницаНовини

Опубліковано: 19:30, 04/10/2019 ,
Джерело: championat.com   

1315_villeneuve.jpg (39.1 Kb)

Колишній чемпіон Формули-1 Жак Вільньов порівняв нинішні та минулі гонки.

"Формула-1 будувалася 70 років. Я вважаю, не варто вносити якісь зміни заради того, щоб шоу в телевізорі стало веселіше. Гонки повинні залишатися спортом, є якісь непорушні основи, які не варто міняти.

Чесно кажучи, я не розумію, чому люди скаржаться - гонки ніколи не були такі хороші. Всі постійно згадують 50-ті, 60-ті, 70-ті, епоху Сенни і Проста в McLaren і кажуть, що тоді було здорово. Але Сенна і Прост їхали від усіх на коло, не було ні обгонів, ні інтриги - хіба це здорово? Справа в тому, що тоді пілоти були гладіаторами, вони боролися кіл 15, щоб створити можливість для обгону - і коли обгін виходив, він був чудовий.

Зараз у нас купа обгонів - завдяки DRS, але це не так захоплює. Тоді пілоти набагато менше блокували один одного, ти завжди залишав двері відкритими, а тепер блокування - частина гонок. І тому на трасі менше дій, ніж могло б бути, хоча зараз їх все одно більше, ніж коли б то не було. Так чому ж ми скаржимося? Чи це така епоха, коли кожні п'ять секунд нам потрібно щось нове? Не знаю. Але якщо міняти чемпіонат в цей бік - ми його знищимо. Подібні проблеми були у NASCAR, і у будь-якого іншого чемпіонату, який рухався в цей бік", - зазначив Вільньов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вільньов: Гонка в Росії стала жахливою для Албона

теги  Жак Вільньов


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини