Екс-пілот Ф-1 підтримав П'єра Гаслі

Главная страницаНовини

Опубліковано: 00:30, 14/08/2019 ,
Джерело: f1analytic.com   

9997_ga.jpg (30.83 Kb)

Колишній пілот Формули-1 Гідо ван дер Гарде бажає П'єру Гаслі залишатися сильним.

"У 2013 році мої результати в Caterham виявилися не такими, як я очікував. Команда також чекала іншого. Це був мій перший рік в Формулі-1, і незабаром я зрозумів, що все відбулося в одну мить. Одна гонка - аварія, друга - механічні проблеми. Перш ніж ви з цим розберетеся, ви опиняєтеся під величезним тиском, якого раніше ніколи не відчували. Я казав собі: "Це тільки перший рік, потрібно зберігати спокій, ти показав результат в GP2, удача знову повернеться до тебе".

Потім задзвонив телефон. Це був бос команди, з яким у мене були хороші відносини. "Слухай, друже, якщо провалиш наступну гонку - забирайся з команди". І тиша. Розмова закінчилася. Я не запанікував, а перетворив тиск в мотивацію. Наступною гонкою була Бельгія, де я пройшов до другого сегменту. Після кваліфікації бос команди обійняв мене. Це теж Формула-1.

Коротше, співчуваю П'єру. Але ніколи не здавайся, друже, поверни собі впевненість і темп, який показував в минулому році. Упевнений, ти зможеш довести, що вони не праві. Покажи їм", - написав ван дер Гарде у соцмережі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Офіційно. Албон замінив Гаслі у складі Red Bull

теги  Гідо ван дер Гарде, П'єр Гаслі


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини