Расселл: Мені платять за роботу, про яку я мріяв

Главная страницаНовини

Опубліковано: 09:30, 24/07/2019 ,
Джерело: autohebdo.fr   

7539_ra.jpg (29.65 Kb)

Пілот Williams Джордж Расселл почувається щасливим.

"Як можна не бути щасливим, якщо ти кожні два тижні береш участь в Гран Прі? Мені платять за роботу, про яку я мріяв з самого дитинства. Я знаю, що ми переживаємо важкі часи, але в кінці тунелю є світло. Мій час прийде.

Я знаю історію команди, і захищати її кольори - це велика честь. Всі знають, якими є наші показники на даний момент, але Williams - це довгостроковий проект. Ми могли б зробити кілька речей в короткостроковій перспективі, щоб отримати миттєву вигоду, але у команди є спільне бачення ситуації, і воно більш далекоглядне. Зараз ми працюємо поетапно.

У команди був дуже складний сезон в минулому році, після якого вона хотіла внести багато змін в організацію. Williams повинен був зробити два кроки назад, перш ніж зробити три вперед. В даний час закладені основи для підвищення ефективності автомобіля, і я переконаний, що все пройде успішно.

У Сільверстоуні у нас з'явилися перші деталі серйозного аеродинамічного поновлення, яке в ідеалі буде впроваджуватися з поточного моменту і аж до Угорщини. Наявні у нас дані дозволяють припустити, що ми суттєво просунемося вперед і, сподіваюся, зможемо боротися на трасі з іншими машинами. Чи йде мова про збільшення в три десяті, шість десятих або цілу секунду, ми на сто відсотків не впевнені", - зауважив Расселл.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Расселл: Так виходить, що я завжди перемагаю Кубіцу

теги  Джордж Расселл, Williams


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини