Haas хоче відсудити у Rich Energy майже 44 млн доларів

Главная страницаНовини

Опубліковано: 23:55, 15/07/2019 ,
Джерело: f1analytic.com   

1444_ri.png (44.95 Kb)

Адвокати Haas стверджують, що Rich Energy не мала права достроково розривати контракт.

"Першою датою, коли Rich Energy могла розірвати угоду, є 1 грудня 2022 року. Наш клієнт має право вимагати компенсацію від Rich Energy в розмірі $ 7,5 млн як поточну заборгованість, а також $ 17,5 млн за 2020 рік і $ 18,8 млн за 2021 рік. Разом - $ 43,9 млн.

Варто звернути увагу на два моменти, які відзначені в листі пана Вільяма Сторі. Він говорить про проблеми, пов'язані з домовленостями, і про результати команди. Спонсорська угода не дає Rich Energy права розривати контракт на підставі результатів команди.

За словами Сторі, в Канаді логотипи його компанії були прибрані з лівреї боліда, проте компанія і особисто пан Сторі в курсі, що логотип був видалений за рішенням суду у зв'язку з тим, що Rich Energy і пан Сторі порушили авторські права ATB Sales Ltd. Таким чином, припущення, що наш клієнт неправомірно видалив спірний логотип, абсолютно несправедливе.

У разі якщо компенсація не буде виплачена протягом 14 днів, команда має право звернутися до суду без подальших повідомлень", - йдеться у заяві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Глава Rich Energy: Болід Haas їде задом наперед

теги  Haas F1


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини