Toyota: Ми майже домовились з Алонсо про участь у "Дакарі"

Главная страницаНовини

Опубліковано: 07:30, 08/07/2019 ,
Джерело: sports.ru   

8064_al.jpg (43.59 Kb)

Один з керівників Toyota Глін Холл стверджує, що Фернандо Алонсо дуже близький до дебюту на "Дакарі".

"На тестах в Південній Африці Фернандо дуже сподобалося, він виконав відмінну роботу, повністю виконав всю програму, і, врешті-решт, його швидкість виявилася досить високою.

Ці тести були дуже успішними в плані інтересу з боку медіа та вболівальників по всьому світу. Після них Фернандо обговорював з Toyota можливість участі в "Дакарі", і зараз ми на фінальних стадіях погодження контракту. Все позитивно, але контракт ще не підписаний. У нас все готово по частині його можливого штурмана, але поки ми не готові розкрити подробиці - спочатку потрібно підписати контракт. Потенційно це хороша новина для ралі - можливо, найкраща за останні роки.

Час Фернандо на тестах можна було порівняти з показниками Джініеля де Вільєрса. Але це сильно відрізняється від реальних умов ралі - там потрібен досвід і здатність підтримувати швидкість протягом усього дня. Так що тестування на 25-кілометровій ділянці і "Дакар" - абсолютно різні речі. Фернандо добре розуміє, що перемога на ралі вимагає досвіду і великої кількості практики. Але це його мрія, і одного разу він хоче її здійснити", - запевнив Холл.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Батько Сайнса: Хочу бути на "Дакарі" напарником Алонсо

теги  Фернандо Алонсо, Дакар


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини