Бінотто: Ми пішли зовсім не в тому напрямку

Главная страницаНовини

Опубліковано: 08:00, 17/06/2019 ,
Джерело: motorsport.com   

9895_bi.jpg (45.38 Kb)

Керівник Ferrari Маттіа Бінотто визнав помилки.

"Коли я дивлюся на продуктивність всіх команд у першій гонці сезону, то ми перевершили всіх, як й очікували після тестів. Єдиним винятком став Mercedes. Тож ми не відповідаємо лише Mercedes.

Завжди важко судити про те, що суперник робить під час тестів. Але думаю Mercedes трохи здивував на перших гонках. На зимових тестах ми показали те, що можемо.

У прямому порівнянні в Барселоні між тестами і перегонами ми стали гіршими з однієї простої причини. Ми розвивали машину в неправильному напрямку. Тому що ми неправильно оцінили слабкі сторони й обмеження нашого пакету.

Наша концепція боліда не підходить для шин 2019 року. Машина не є однією з кращих з точки зору максимальної притискної сили. Для цього нам потрібен сприятливий повітряний опір. Протягом останніх двох років ми добре попрацювали з ефективністю нашої аеродинаміки. Але вона більше не працює з цими шинами. Оскільки нам не вистачає притискної сили, ми відчуваємо труднощі з прогрівом шин і триманням їх у робочому вікні, де вони забезпечать оптимальне зчеплення", - пояснив Бінотто.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бінотто: Ferrari - молода і голодна до перемог команда

теги  Маттіа Бінотто, Ferrari


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини