Хаккінен: Це була битва двох чемпіонів, який ще штраф?

Главная страницаНовини

Опубліковано: 07:00, 14/06/2019 ,
Джерело: unibet.com   

6828_ha.jpg (59.96 Kb)

Колишній чемпіон світу Міка Хаккінен не розуміє покарання для Себастьяна Феттеля.

"На місці Себастьяні я б вчинив так само. Якби я вилетів з траси, спробував би швидше повернутися. Звичайно, думав би і про те, щоб не пропустити вперед своїх переслідувачів. Це логічно, якщо ти не порушуєш правила.

Виїзд на вільну смугу - автоматична реакція. Виїзд на лінію і відбиття атаки - ситуація 50 на 50. Думаю, що Себастьян не міг бачити болід, що знаходиться позаду.

На 100 відсотків поведінка Феттеля було продиктована інстинктами пілота. Він був на спуску, опинився на важкій ділянці, на траві, болідом важко керувати, особливо коли ти повертаєшся на трасу. Я здивований, що Феттель взагалі зумів повернутися на трасу.

Але там не було ніякого інциденту. Два багаторазові чемпіони здорово спрацювали в ситуації, Хемілтон розумів, що там відбудеться, не дивно, що він був готовий до цього і уникнув аварії.

Подібні штрафи необхідно більш глибоко аналізувати, обговорювати їх з пілотами, переглядати відео. Приймати швидкі рішення в подібних випадках складно, адже потрібно проаналізувати всі аспекти. Це важливо для нашого спорту і уболівальників. Якщо таке трапляється, краще прийняти рішення після гонки", - рекомендує Хаккінен.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Брандл: Феттеля не мали штрафувати в Канаді

теги  Міка Хаккінен, Себастьян Феттель


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини