Браун: Лауда нагадував, що Формула-1 - це спорт героїв

Главная страницаНовини

Опубліковано: 07:00, 24/05/2019 ,
Джерело: racefans.net   

7290_brawn.jpg (39.18 Kb)

Спортивний директор Формули-1 Росс Браун вшанував пам'ять Нікі Лауди.

"Лауда був іконою нашого спорту, людиною, чиї досягнення помістили його в пантеон найбільших особистостей Формули-1. Коли я згадую про Лауду як про пілота, відразу згадується його підхід до перегонів: методичний, зважений, точний і обдуманий.

Напевно, можна сказати, що він не був таким же обдарованим, як Айртон Сенна або Міхаель Шумахер, але його підхід до перегонів був видатним. Люди, які працювали з ним, розповідають, наскільки він був хороший в плані доопрацювання машини, надання всієї необхідної інформації інженерам.

Він залишає велику спадщину. Нікі був успішним в якості пілота. А потім він успішно використовував свій логічний підхід в підприємницьких пригодах. Я пам'ятаю, що він іноді привозив на гонки команду менеджерів своїх авіаліній, проводячи паралелі з Формулою-1. Він був одним з тих, хто сприяв розвитку команди Mercedes, яка сьогодні домінує в Формулі-1.

Втрата Нікі має величезне значення для Формули-1. Його присутність в паддоку нагадувала, що Формула-1 - спорт героїв, місце змагання людей, готових виходити за звичні рамки. Він просто був легендою", - завершив Браун.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Керівник Ф-1: Втрата Нікі Лауди непоправна для всіх нас

теги  Росс Браун, Нікі Лауда


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини