Вольфф: Гонка в Барселоні не буде легкою прогулянкою

Главная страницаНовини

Опубліковано: 06:00, 09/05/2019 ,
Джерело: mercedesamgf1.com   

3812_vo.jpg (41.36 Kb)

Керівник Mercedes Тото Вольфф не збирається задирати носа.

"Після зимових тестів ніхто не міг передбачити, що у Mercedes буде чотири переможних дубля. Але тепер у нас 173 очка після чотирьох перших етапів. Це зразковий результат, який свідчить про блискучу роботу кожного члена команди. Наше прагнення до перемог і любов до перегонів зараз більша, ніж будь-коли.

Результати промальовують чітку картину. Але правда в тому, що насправді все дуже розмито. В Австралії та Китаї ми були швидше за всіх, але в Бахрейні ми перемогли лише завдяки надійності. В Азербайджані ж наш темп був непоганий, але наш відрив не комфортний. Так що ми не можемо бути спокійними, ситуація не відображає балансу сил.

Наступна зупинка - Барселона. На зимових тестах наші суперники були там дуже швидкі, так що поїздка в Іспанію не стане легкою прогулянкою. Незважаючи на гарний початок сезону, ми все ще скептично ставимося до власної швидкості, є кілька аспектів, в яких ми повинні і можемо додати. Очікуємо складного вікенду і боротьби як з суперниками, так і між нашими пілотами", - каже Вольфф.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вольфф: Ferrari може швидко повернутися у гру

теги  Тото Вольфф, Mercedes, Гран-Прі Іспанії


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини