Pirelli: У ситуації з шинами немає ідеального рішення

Главная страницаНовини

Опубліковано: 23:00, 10/04/2019 ,
Джерело: racefans.net   

3538_sola.jpg (29.91 Kb)

Шеф автоспортивного підрозділу Pirelli Маріо Ізола каже, що компанія не буде вводити шини з високим рівнем деградації.

"Ми ведемо обговорення з FIA, Formula One Group і командами, щоб зрозуміти, в якому напрямку рухатися. Якщо подивитися на тендерні документи, планувалося використання шин з високим ступенем деградації. Але тепер, з огляду на досвід минулого сезону, ми згодні з тим, що це неправильний напрямок розвитку.

Якщо ми будемо діяти консервативно, використовуючи всі три набори, то найжорсткіші шини ніхто не буде вибирати. Вони будуть лише входити в обов'язковий набір. Якщо вибрати два "софти", які близькі один до одного, і "хард", то ніхто не буде вибирати жорсткі шини. Якщо ж ми будемо використовувати два консервативні варіанти і один більш агресивний "софт", тоді ми створимо проблеми для команд другого ешелону, тому що топ-команди обиратимуть на кваліфікацію середні шини, а іншим доведеться вибирати софт. І тоді їхня гонка закінчена.

Тому у нас складна ситуація. Ідеального рішення немає. Ми намагаємося провести максимальну кількість симуляцій з різним часом кола і різним ступенем деградації, щоб зрозуміти, який варіант буде найкращим", - пояснив Ізола.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хорнер: 4 сегменти кваліфікації вб'ють всі шини

теги  Маріо Ізола, Pirelli


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини