Анонс Гран Прі Бахрейну-2019 від "Ф-1 Аналітик"

Главная страницаНовини

Опубліковано: 22:33, 28/03/2019 ,
Джерело: f1analytic.com   

0631_f1.png (584.3 Kb)

Від першого етапу цього сезону минуло всього два тижні, а складається таке враження, що часу злетіло набагато більше.

Просто за цей час всі вже настільки обсмоктали кісточки пілотам і препарували їх під мікроскопом, що ми знаємо про гонку в Австралії все з точки зору всіх команд. Що ми маємо на даному етапі? Найперше варто відзначити неймовірний прорив Mercedes. Наскільки німці були слабкими на тестах, настільки чинний чемпіон Кубка конструкторів поїхав швидко у Мельбурні. Ця команда справді нагадує такого собі міфологічного фенікса, котрого ховають перед стартом кожного сезону, а він все воскресає і воскресає. І наскільки було великим очікування нового сезону через власне битву за титул, настільки зараз інтрига знову наблизилася до стану клінічної смерті.

8087_f2.jpg (36.62 Kb)

Тут навіть другорядним виглядає перемога Валттері Боттаса, на котру Льюїс Хемілтон дивиться з виразом обличчя на кшталт "чим би дитя не тішилось", а набагато більше турбує регрес Ferrari у порівнянні із передсезонними тестами. "Червоні" у Барселоні показували настільки феноменальні результати, що розглядалися у якості беззаперечних фаворитів сезону. Але гонка в Мельбурні не лише відкинула "Скудерію" назад, вона ще й змусила Себастьяна Феттеля публічно критикувати свій автомобіль, що для німця - доволі велика рідкість.

0599_f3.jpg (30.22 Kb)

Red Bull стабільно, як і минулого року, розташовується на третьому місці, а от далі доволі цікаво. Haas доволі впевнено зараз є четвертою силою пелотону і лише проблеми на боліді Романа Грожана не дозволили йому також заїхати в очки. Далі йде доволі щільна група, а от Williams - просто ходяча катастрофа, адже пілоти програють мінімум по три секунди на кожному колі. До того ж всі стали критикувати Роберта Кубіцу, котрий начебто не мав би повертатися у Формулу, якщо не може добре використовувати травмовану руку. Так чи інакше, а в Бахрейні має бути дуже цікаво.

Кількість кіл: 57
Довжина кола: 5 412 м
Довжина траси: 308, 238 км
Пілот-рекордсмен: Себастьян Феттель (4 перемоги)
Команда-рекордсмен: Ferrari (6 перемог)
Попередній переможець: Себастьян Феттель

5562_f4.jpg (50.62 Kb)

Онлайн трансляцію як завжди можна безкоштовно переглянути у нас на сайті http://f1analytic.com/static/online.html

теги  Гран-Прі Бахрейну


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини