Екклстоун: Коли буду помирати, хочу пишатися Формулою-1

Главная страницаНовини

Опубліковано: 10:30, 09/03/2019 ,
Джерело: speedweek.com   

3802_ek.jpg (17.98 Kb)

Колишній керівник Формули-1 Берні Екклстоун оцінив реформи Liberty Media.

"Незважаючи на все те, що про мене думають багато людей, я хочу, щоб Формула-1 була в повному порядку. Коли я буду лежати на смертному одрі, я хочу надихатися думками про те, що мені вдалося створити класний продукт, який стає краще і краще. Мені не хочеться думати, що все пішло за вітром, адже це справа всього мого життя.

Чим більше Liberty Media затягує з рішенням, тим вище ризик, що якась із команд зупиниться. Mercedes може розглянути варіант з Формулою E, тому що там вважають, що ця серія рухається відповідно до духу часу. Або візьміть Red Bull, їм не так вже й потрібна Формула-1, вони отримують багато уваги і від інших виступів, якщо вони раптом відмовляться від Ф-1, це ніяк не зашкодить їхньому бренду. Що стосується Ferrari, це найсильніший бренд і його практично неможливо зламати. Вони з легкістю можуть переключитися на інші серії в автоспорті.

Так що чим більше затягується це питання, тим гірше як для команд, так і для Liberty Media. Якби я був на місці акціонерів, я б спав набагато спокійніше, знаючи, що у мене в кишені є план на наступні 5 років. Тоді б усі були задоволені, а команди і промоутери могли б продовжувати робити свою роботу", - припускає Екклстоун.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екклстоун визнав свою помилку щодо Формули Е

теги  Берні Екклстоун, Формула-1


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини