Боттас: Тепер буду працювати на себе

Главная страницаНовини

Опубліковано: 15:00, 24/02/2019 ,
Джерело: autobild.de   

0472_bo.jpg (25.4 Kb)

Пілот Mercedes Валттері Боттас пообіцяв надалі більше працювати не на команду, а на себе особисто.

"Кошеня перетворилося на лева? Так, саме так. Для досягнення цілей в цьому році мені потрібно нове ставлення. Взимку я не голився, думаю, що борода передає мій настрій. Я був розчарований минулим сезоном, особливо його другою половиною.

Такі речі більше ніколи не повинні відбуватися. Цього разу я готовий зробити все, щоб досягти своїх цілей. Якщо доведеться бути більш жорстким у деяких моментах, то так тому і бути. Я завжди був командним гравцем, але зрозумів, що в цьому спорті всьому є межа. Завжди потрібно думати і про себе. У той же час можна залишатися командним гравцем, і я планую так і робити. У мене тільки одна кар'єра, і якщо я завжди буду когось підтримувати, замість того щоб атакувати, я ніколи не досягну своєї мети.

Наприклад, якщо тепер повториться ситуація, яка наздогнала мене в Сочі в 2018 році, я поведу себе інакше. Я говорив про це з Тото Вольффом і підкреслював, що повернуся сильнішим. Знаю, що можу кинути виклик Хемілтону, показував це в окремих перегонах, але мені потрібно бути більш стабільним.

Що стосується відносин з Льюїсом, не буду вплутуватися в психологічну війну. У мене є свій план, щоб досягти успіху", - запевнив Боттас.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Боттас: Я позитивно сприйняв всю критику

теги  Валттері Боттас


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини