Хорнер: Нарешті Red Bull в однакових умовах з лідерами

Главная страницаНовини

Опубліковано: 12:12, 10/02/2019 ,
Джерело: autosport.com   

9402_ho.jpg (32.23 Kb)

Керівник Red Bull Крістіан Хорнер має надію на конкуренцію з лідерами.

"Що неймовірно важливо для нас, так це те, що нам надали такі ж можливості, як і Ferrari з Mercedes. Ми вважаємо, що заслужили таку можливість за той час, що провели в Формулі-1, і життєво важливо, щоб будь-які фінансові обмеження застосовувалися на справедливій і рівноправній основі і ніяк не були дискримінацією будь-якої команди.

Фінансове регулювання і управління - надзвичайно складне завдання для FIA. Ми з інтересом чекаємо, як вони запропонують справедливо контролювати обмеження бюджетів. Я не думаю, що в Формулі-1 є команда, яка не хотіла б, щоб її витрати були знижені. Але ніхто не зможе знижувати витрати до рівня Sauber, так що в будь-якому випадку буде проміжна крапка. У якийсь момент повинен бути знайдений компроміс, при якому умови влаштують обидві сторони, як великі, так і маленькі команди. І саме це стане справжнім компромісом

Керівництву Формули-1 сьогодні дуже важко тримати руку на пульсі, у, наприклад, Mercedes або Ferrari є люди, які працюють в спеціальних дилерських центрах, при цьому займаючись їх програмою Формули-1. Як їх можна контролювати? Так що варто тиснути не на обмеження фінансів, а працювати над кількістю оновлень, типів деталей, стандартизацією", - переконаний Хорнер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хорнер: Honda досягла божевільного прогресу

теги  Крістіан Хорнер, Red Bull


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини