Феттель: Брехня, що наш болід сильніший за Mercedes

Главная страницаНовини

Опубліковано: 23:00, 03/11/2018 ,
Джерело: autosport.com   

1040_fe.jpeg (40.2 Kb)

Пілот Ferrari Себастьян Феттель виклав своє бачення цього сезону.

"Можливо, моя думка відрізняється. Так, у нас був дуже сильний болід, але я не вважаю, що думка, згідно з якою у нас була найпотужна машина, є вірним. Якщо подивитися на результати, то я не бачу, де ми домінували.

У Спа ми не завоювали поул. Ми виграли через особливості "Червоної води", яка проходиться на повному газу. У минулому році нам не вистачало потужності, тому ми не змогли обігнати. У цьому році ситуація покращилася, так що я зміг використати перевагу повітряного мішка. Але при цьому у Хемілтона була та ж швидкість, поки в якийсь момент він не здався. Тому ми перемогли з восьмисекундною перевагою. Але я не вважаю, що це доказ переваги нашого автомобіля. Боротьба була запеклою і рівною.

У нас були гонки, коли ми були дуже близькі. Були вдалі гонки, але я не вважаю, що ми домінували. У той же час були гонки, під час яких домінував Mercedes. Наприклад в Іспанії, Франції та Росії.

Ні, я зовсім не намагаюся сказати, що у нас була погана машина, це не так. Наш болід був потужним. Але я не погоджуся з думкою, що наша машина перевершувала Mercedes", - пояснив Феттель.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ріккардо: Краща машина цього року була у Феттеля

теги  Себастьян Феттель, Ferrari, Mercedes


В ТЕМУ:
    Система Orphus

    Розкажи друзям:
     Головні новини


    Останні новини
    1