Шеф Sauber детально пояснив прогрес команди

Главная страницаНовини

Опубліковано: 09:30, 14/07/2018 ,
Джерело: skysports.com   

45_va.jpg (24.2 Kb)

Керівник Sauber Фредерік Вассер відзначив позитивну динаміку розвитку команди.

"Що ми робили протягом останніх 12 місяців? Намагалися реорганізувати кожен відділ. Думаю, що в кожній сфері ми стали краще. Ми прогресували крок за кроком. Попереду ще дуже великий шлях, але важливо, що Sauber повертається. Прогрес - кращий спосіб мотивації, адже кожен бачить, що є реальні результати. Як тільки результати поліпшуються, у тебе з'являється мотивація.

Велику роль зіграв і перехід на новий двигун. Звичайно, це важлива подія. Нам не хотілося бути командою, яка використовує торішню силову установку. Це негативно позначалося навіть психологічно. Думаю, що перехід на новий двигун - найважливіший з чинників.

Протягом зими ми посилено працювали разом з командою механіків: нам потрібно було поліпшити роботу на піт-стопах. Більш швидкісна робота під час піт-стопів може приносити очки.

Що стосується Леклера, то він крок за кроком працював над собою. Зараз він просто блискуче виконує свою роботу. Він дуже швидкий, а ще у нього дуже сильний характер, психологічна стійкість. Він харизматичний хлопець, який дуже важливий для команди", - запевнив Вассер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ерікссон пояснив причину прогресу Sauber

теги  Фредерік Вассер, Sauber


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини