Сімондс: Всі боліди сезону-2017 будуть майже ідентичними

Главная страницаНовини

Опубліковано: 06:30, 30/12/2016 ,
Джерело: motorsport.com   

2922_simonds.jpg (28.79 Kb)

Колишній технічний директор Williams Пет Сімондс розповів про зміни машин у наступному сезоні.

"Думаю, головна зміна в тому, що зараз було менше часу на розробку і менше заїздів в аеротунелі. Якщо згадаєте 2009-й з величезними змінами, то ми обговорювали їх роками, проекти правил ходили туди-сюди, і ми використовували тунелі 24 години на добу і сім днів на тиждень, а Toyota використовувала два тунелі. Було багато часу, щоб все дослідити.

Наступна велика перерва була в 2014-му, з деякою кількістю змін аеродинаміки, і треба було багато чого міняти в системі охолодження. До того часу у нас все одно був хороший термін, щоб все зробити, але ми проводили по 80 заїздів в тиждень.

Цього разу ми отримали шини для аеротунелів в кінці лютого і тоді почали тести. Звичайно, ми проводили комп'ютерну симуляцію і працювали в тунелі, використовуючи задні шини спереду. Але з лютого у нас було по 65 заїздів на тиждень, а треба було ще працювати над машиною-2016. Так що розвиток дуже незрілий в порівнянні з попередніми, а потім люди не до кінця впевнені в своїх цілях і очікуваннях.

Не думаю, що машини будуть сильно відрізнятися між собою. Правила багато регламентують. Різні варіанти можуть бути в зоні двигуна. Але якщо всі машини пофарбувати чорним — важко буде розрізнити", - запевнив Сімондс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сімондс: З новим регламентом відриви можуть зрости

теги  Пет Сімондс, Формула-1


В ТЕМУ:
    Система Orphus

    Розкажи друзям:
     Головні новини


    Останні новини