Ferrari: За новий двигун хай платить Берні

Главная страницаНовини

Опубліковано: 06:30, 12/01/2016 ,
Джерело: autosport.com   

5175_sergio-marchionne.jpg (16.54 Kb)

Президент "Скудерії" Серджіо Маркіонне підтримав ідею з новим двигуном для "Формули-1".

"Якщо ви приходите до Mercedes і кажете їм: "Будь ласка, дайте нам групу інженерів для розробки в паралельному режимі іншого двигуна, відмінного від мотора Mercedes і сумісного з правилами Ф-1", то, на мій погляд, FOM повинна покрити фінансові витрати на це.

Ferrari відкрита для того, щоб приєднатися до проекту, де ми б могли розвивати силові агрегати... Ми б також хотіли розглянути питання про обмін технологіями, але ми не повинні бути одні. Зобов'язання в області розвитку повинні розділяти і інші команди, які мають свої мотори, і, звичайно ж, це повинно бути економічно обґрунтовано.

Ferrari витрачає багато грошей на Формулу-1, і це має великий вплив на розвиток бренду і на нашу комерційну діяльність, яка має мало спільного з Ф-1. Це коштує нам грошей. Mercedes це також дорого обходиться. Здається, що переможцем з цієї ситуації виходить лише Берні Екклстоун. Ті, хто володіє комерційними правами, повинні взяти на себе відповідальність. У нас теж є відповідальність, але іншого характеру. Зміни в правилах або накладення зобов'язань на Ferrari або Mercedes абсолютно недоречні", - вважає Маркіонне.

Нагадаємо, Маркіонне пояснив зв'язок Ferrari та Haas.

теги  Серджіо Маркіонне, Берні Екклстоун, Ferrari, Формула-1

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини