12 мільйонів і ви пілот Caterham

Главная страницаНовини

Опубліковано: 17:11, 19/02/2012 ,

images11e.jpg (6.99 Kb)За інформацією французьких ЗМІ, російський пілот Віталій Петров зміг підписати контракт з командою Caterham завдяки чималим грошам, які пішли на плату за місце і оплату неустойки Ярно Труллі за достроково розірваний договір.


"Згідно з наявними у нас даними від джерела у команді Caterham, спонсори Віталія Петрова зобов'язуються протягом декількох місяців виплатити малайзійської стайні 12 мільйонів євро, - повідомляється на електронних сторінках TomorrowNewsF1. - Дев'ять мільйонів піде на плату за бойове місце, три підуть на рахунок Ярно Труллі, з яким керівництво достроково розірвало діючий контракт. Варто відзначити той факт, що поки гроші не переведені на рахунки компанії і сторони обмежилися лише гарантійним листом, згідно з яким, російська сторона зобов'язана у зазначені терміни виплатити прописану в договорі суму.

Знову ж таки, якщо вірити джерелу, то пілоти Хейккі Ковалайнен і Віталій Петров будуть мати рівні права у команді і отримувати однакову всебічну підтримку з боку технічного персоналу.

Вливання спонсорів Петрова будуть не зайвими для стайні, що швидко розвивається, тому цілком логічним був крок заміни досвідченого Ярно на грошового Віталія. Один досвідчений пілот у команді вже є - Ковалайнен, він і буде виконувати роль негласного лідера ".


теги  Caterham


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини