Анонс Гран Прі Іспанії-2015 від "Ф-1 Аналітик"

Главная страницаНовини

Опубліковано: 06:00, 08/05/2015 ,
Джерело: f1analytic.com   

1665_c3.jpg (34.64 Kb)

Після довгої паузи, котру "Королівські перегони" взяли після Бахрейну, Формула-1 вперше у цьому році завітає до Європи.

Після перемоги Хемілтона в Бахрейні питання про чемпіона-2015 відпало саме собою. Ну справді, про що тут можна говорити, якщо напарник Льюїса Ніко Росберг навіть не спромігся зайняти друге місце, а пропустив вперед Райкконена. При тому, що Mercedes має однозначно найсильнішу машину чемпіонату, британець може дозволити собі трохи розслабитись. Хемілтон, схоже, і сам це відчуває, адже напередодні перегонів на трасі "Каталунья" він заговорив про ефектну перемогу. Тобто тепер чинному чемпіону мало просто вигравати гонки, він хоче робити це красиво.

60_c2.jpg (55.5 Kb)

І в той час, коли Хемілтон хвалить команду за відмінно підготований болід і висловлює захоплення від пілотування ним, Ладуа радить Росбергу подолати психологічні проблеми. Ніко зараз в такому стані, коли кожна поразка затискає його ще більше, ще більше тисне на нього морально, а отже він просто не в стані розкрити весь свій потенціал. Адже минулого сезону він на рівних боровся з Хемілтоном практично до самого кінця, а зараз почав програвати навіть Ferrari.

5893_c4.jpg (97.33 Kb)

Італійці, звичайно, провели фантастичну роботу, вони постійно покращують болід, вони домоглися залізобетонного другого місця серед команд, але Mercedes все одно виступає в іншому дивізіоні. І "Скудерії" залишається чекати помилки сильнішого суперника, щоб її використати. Інколи це призводить до перемоги, як от у Феттеля було в Малайзії. Williams потрохи вибирається нагору, Red Bull досі не може знайти свій темп, а McLaren займається перефарбуванням боліда. Ні, прогрес у них є, але на фоні інших запам'ятовується лише колір машини. Гран Прі Іспанії обіцяє бути типовою гонкою сезону-2015. Один лише фактор може змінити розстановку сил. Гонка обіцяє відбуватись у неймовірну спеку. А ви ж пам'ятаєте, що трапилось у не менш спекотній Малайзії?

Кількість кіл: 66
Довжина кола: 4 655 м
Довжина траси: 307, 104 км
Пілот-рекордсмен: Міхаель Шумахер (6 перемог)
Команда-рекордсмен: Ferrari (12 перемог)
Попередній переможець: Льюїс Хемілтон

9398_c1.jpg (79.53 Kb)

теги  Гран-Прі Іспанії

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини