Росберг: Маю претензії до Хемілтона

Главная страницаНовини

Опубліковано: 06:30, 13/04/2015 ,
Джерело: skysports.com   

21_rosberg.jpg (51.34 Kb)

Пілот Mercedes Ніко Росберг розповів, що саме йому не сподобалось у поведінці Хемілтона в Китаї.

"Чи відчуваю я, що на моїй гонці позначилося те, як Льюїс вів другий відрізок гонки? Ні, я не відчуваю - бо це був факт: це позначилося на моїй гонці. Ми розглядали цей сценарій в деталях до гонки: для того, хто опиниться попереду, кращим сценарієм буде тримати хлопця позаду поруч з Феттелем. Це буде найкраще для хлопця попереду, але недобре для команди, оскільки другий опиниться в ризикованому становищі. Робив Льюїс це навмисно чи ні? Я не знаю. На прес-конференції він сказав, що думав про себе. Це цікава заява. Я розчарований результатом і тим, що все це позначилося на моїй гонці. У кінцевому рахунку мій фінальний відрізок був дуже довгим, тому що потрібно було реагувати на Себастьяна, коли він здійснив ранній піт-стоп - і в кінці гонки мої шини померли.

Проблема в тому, що у нас однакові машини, і якщо б я спробував наздогнати його, то він би просто забезпечував відрив на довгій прямій, а через кілька кіл мої шини постраждали б. Себастьян розповів на прес-конференції: він просто не міг забратися в зону DRS за мною, і все, чого досяг, - це знищив свої шини.

Я просто говорю про факти. Ще один факт - коли ми зробили піт-стопи, він поїхав набагато швидше. Це ще один факт, який дає зрозуміти, що для команди було б краще, якщо б він накрутив темп трохи раніше. Це треба обговорити. Ми зараз зробимо це".

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Гран Прі Китаю-2015. Повна гонка (ВІДЕО)

теги  Ніко Росберг, Mercedes, Льюїс Хемільтон, Гран-прі Китаю

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини