Алонсо: Я визначився з командою. Чому ви подумали про McLaren?

Главная страницаНовини

Опубліковано: 06:30, 07/11/2014 ,
Джерело: f1analytic.com   

1759_alo.jpg (46. Kb)

Фернандо Алонсо зізнався, що трохи втомився від чуток щодо його переходу в нову команду.

"Я не думаю, що у мене є якісь обмеження щодо термінів прийняття рішення. Тиждень тому всі говорили про McLaren, кажуть про Lotus - Жерар Лопес сказав, що вів переговори зі мною, це дійсно так, але мова йшла не про Формулу-1, а про інший спільний проект.

Сьогодні я взагалі прочитав, що купив команду Marussia за $ 1. Це не відповідає дійсності! Найголовніше, як я вже казав - рішення було прийнято два-три місяці тому і я йому слідую. Сподіваюся, скоро ви все дізнаєтеся.

Ситуація не така однозначна, як може здатися. Так, Mercedes домінує і всі думають, що так буде і в наступному році. Так думали про Red Bull торік, але на зимових тестах проїжджали по п'ять кіл. Ніколи не знаєш, як зміниться ситуація в наступному сезоні, потрібно вивчати варіанти, оцінювати перспективи і слідувати в цьому напрямку.

Формула 1 - складний вид спорту, ніколи не знаєш, в якій формі виявиться команда в наступному сезоні. Мені дуже пощастило опинитися в привілейованому становищі - я можу вибирати з тих варіантів, які мені більш-менш подобаються.

Для мене двері відкриті в багатьох місцях. Ми бачимо, що деякі команди зіткнулися з проблемами, деякі гонщики борються за свої місця. Мені пощастило - у мене таких проблем немає, у мене є вибір. Я визначився ще кілька місяців тому, бо відчував, що це найкращий варіант. Але ніколи не можна бути в цьому впевненим на 100%".

теги  Фернандо Алонсо, McLaren, Lotus, Marussia

В ТЕМУ:
Система Orphus


Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини