Росберг: Гріш мені ціна без такої машини

Главная страницаНовини

Опубліковано: 07:30, 13/10/2014 ,

9902_nico.jpg (70.95 Kb) Стартувавши з другої позиції, Ніко Росберг спробував вийти в лідери на старті, але заблокував передні шини перед першим поворотом і був змушений здійснити піт-стоп на самому початку гонки. Тим не менш, німецький гонщик блискуче відігрався і допоміг Mercedes завоювати дев'ятий дубль в сезоні.

"Допускати помилку на початку гонки було необов'язково, вона позбавила мене шансів, адже я міг вийти в лідери. Враховуючи наш гоночний темп, у мене була можливість перемогти, так що мені дуже прикро.

Після цього я спробував звести втрати до мінімуму. Я зміг відігратися і знову піднятися на другу позицію тільки завдяки машині. Вона приголомшлива! Неймовірно, наскільки вона конкурентоспроможна. Я намагався акуратно працювати з шинами - потрібно було залишатися на трасі, щоб ця стратегія спрацювала. Так, все пройшло успішно, і мені вдалося пробитися на другу позицію. Зрештою - це відмінний результат.

З іншого боку, я неймовірно натхненний, адже це відмінний день для команди. Усі напружено працювали на базі і на трасі. Сподіваюся, в Бреклі теж відсвяткують наш успіх. Перемога в Кубку конструкторів - це відмінний результат і найважливіша перемога для всіх моїх колег. Крім того, ми отримаємо відмінний бонус, а це завжди чудово! Саме тому сьогодні я посміхаюся."

теги  Ніко Росберг, Гран Прі Росії


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини

Останні новини