Сутіл: зараз ми практикуємо командне мислення

Главная страницаНовини, Інтерв'ю

Опубліковано: 20:36, 01/10/2011 ,

adrian-sutil-1947005.jpg (55.5 Kb)Гран-Прі Сінгапуру приніс Force India відмінний результат: Пол ді Реста закінчив гонку на 6-му місці, а Адріан Сутіл - на 8-му. Однак напарники не боролися один з одним, оскільки використовували різну тактику.

У результаті виявилося, що варіант, обраний командою для ді Рести, що стартував на шинах Soft, виявився кращим: шотландець зміг випередити не тільки напарника, але і Ніко Росберга, пілота Mercedes GP. Тим не менше, для Сутіла Гран-Прі теж пройшов результативно: він заробив цінні очки.

Питання: Сінгапурська гонка була дуже вдалою для Force India, однак, аналізуючи її заднім числом, можливо, ви б вважали за краще помінятися тактикою з напарником?

Адріан Сутіл: Мені просто трохи не пощастило! Але зараз, коли ми ведемо боротьбу з Sauber за 6-е місце у Кубку конструкторів, ми практикуємо командне мислення. Це дуже важливо, адже діємо ми теж як єдина команда. Я пропустив Пола вперед, оскільки він використовував іншу тактику і у той момент їхав на більш м'яких шинах, так що був трохи швидшим. Потім, після трьох кіл за автомобілем безпеки, я опинився у черзі на піт-лейн.

Питання: Ви втратили якийсь час у боксах?

Адріан Сутіл: Думав, що зможу випередити Ніко Росберга, але це мені не вдалося, хоча наш піт-стоп все-таки пройшов дуже добре. Але потім, коли мені потрібно було повертатися на трасу, довелося чекати, бо у цей час по піт-лейну до своїх боків їхала одна з машин Sauber.

Я втратив більше трьох секунд і саме тому програв Ніко. Потім, опинившись позаду нього, я намагався максимально берегти шини, але у підсумку підібрався впритул, хоча так і не зміг обігнати. Тим не менше, мені пощастило, що я фінішував 8-м, оскільки на останніх колах мене активно атакував Феліпе Масса.

теги  Адріан Сутіл


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини