Себастьян Феттель: Не забувайте, що я один з числа чемпіонів

Главная страницаНовини, Інтерв'ю

Опубліковано: 20:06, 01/03/2012 ,

5543_images.jpg (5.33 Kb)Пілот команди Red Bull Себастьян Феттель, який готується до старту сезону-2012 не залишився без уваги журналістів, які змогли відволікти дворазового чемпіона від своїх обов'язків і відповісти на кілька запитань.

Питання: Розкажіть про Ваше відношення до нових носових обтічників, вони не здаються на Ваш погляд трохи дивними?
СФ: Так, цього сезону боліди виглядають інакше через незвичну форму носового обтічника. Комусь вони подобаються, комусь ні. Але іншого виходу немає, як просто звикнути до цього нововведення, регламентованого новими правилами. Я гадаю, що це тимчасове рішення, тому що на прикладі McLaren ми бачимо, що можна обійтися і без сходинки на носі.

Питання: У цьому сезоні на трасі буде відразу шість чемпіонів світу, не страшно?
СФ: Не забувайте, що я один з цього числа! Але титули у кожному новому сезоні не мають значення, так як всі починають з нуля. Подивимося, хто цього разу буде кращим.

Питання: В цьому році у гоночний календар повертається Гран-Прі США, ваші коментарі?

СФ: Я, як і всі, з великим нетерпінням чекаю на ці гонки. Давненько Формула-1 не радувала жителів США своїми перегонами, тепер ми повертаємося, щоб вже надовго закріпитися у цій країні. Гадаю, що нова траса буде цікавою як для пілотів, так і для глядачів.

Я з радістю відкрию для себе цю країну, де я раніше ніколи не виступав у перегонах. Мені доводилося бувати у США, але в Техасі жодного разу.

Питання: В минулому році у Вас був відмінний шанс фінішувати у всіх Гран-Прі першим, але не судилося. Як гадаєте, цього разу є шанси?

СФ: О! Це було б просто чудово! Здійсненням мрії. Після такого досвіду можна сміливо приїжджати на будь-який Гран-Прі зі словами, що чергуються з позіханням: А-а-а, і тут я вже перемагав.

Питання: Тоді розкажіть про місця, які справляють на Вас найбільше враження під час подорожей по світу, слідом за етапами чемпіонату світу.

СФ: Непросте питання. Відразу відповісти якось важко. Мені подобаються всі місця чемпіонату по-своєму, але виділю серед них, мабуть, декілька. Це Монреаль, де траса розташована прямо у місті і оповита красивим парком. Австралійський Мельбурн, тут, поза всяким сумнівом, найунікальніша природа і атмосфера. Немов потрапляєш на іншу планету. І, звичайно, перлина Формули-1 - Монако, де гоночна історія королівських перегонів міцно вкоренилася у довгих роках найцікавіших і складних баталій. Упевнений, що я ще продовжу цей список, так як все нові й нові етапи приходять у Формулу-1.

Питання: Як проходить підготовка до майбутнього сезону?
СФ: Я, як і завжди, присвячую багато часу своїм фізичним вправам. Для мене розроблений особливий комплекс, якого я суворо дотримуюся. Я взагалі люблю експерименти, але не в цьому випадку. Що стосується фітнесу, тут я звик довіряти професіоналам. Секретів своїх тренувань я не розкрию, так як результати минулого сезону говорять про дієвість цього методу.

Питання: Кілька слів про нові правила.
СФ: Так особливо нічого і не змінилося, за винятком кількох аспектів. Що стосується поведінки пілотів на трасі, то тут все залишилося, як і було. Єдине що непросто в цьому відношенні, виконання написаного, так як правила це одне, а боротьба на швидкості у 300 км / год, зовсім інше. Часом, щоб правильно розсудити той чи інший епізод, потрібно виходити за рамки правил.

Питання: Попереду перша гонка в Австралії, які відчуття?
СФ: Траса у Мельбурні завжди відрізнялася своєрідним характером. З одного боку це проста швидкісна траса, де від пілота потрібно тільки тиснути на газ та наводити на апекс поворотів. Але з іншого боку, помилки тут закінчуються достроковим фінішем. Асфальт в Альберт-Парку не відрізняється рівним покриттям, тому слід бути гранично обережним під час маневраів і критичному гальмуванні. Крім того, це перша гонка, де в усіх напружені нерви і накоїти біду дуже просто. Дуже сподіваюся, що для нас ця гонка складеться вдало.

теги  Red Bull, Себастьян Феттель


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини