Себастьян Буемі: Я вже працював у Red Bull тест-пілотом, тому я знаю що до чого

Главная страницаНовини, Інтерв'ю

Опубліковано: 23:38, 07/02/2012 ,

5996_17674458jjkjmgq.jpg (79.97 Kb)Запасний пілот команди Red Bull Себастьян Буемі після презентації нового боліда RB8 розповів в інтерв'ю про свої перші враження на нову техніку і про майбутню роботу у новому сезоні.

Питання: У вас вже є досвід роботи тест-пілотом, якісь труднощі можуть виникнути зараз?
СБ: Я вже працював у Red Bull тест-пілотом, тому я знаю що до чого. Потім я був бойовим пілотом, що дало мені необхідні навички та досвід у роботі з технікою та командою. Гадаю, що ніяких складнощів виникнути не повинно, поки керівництво задоволене мною.

Питання: Ви гадаєте, що ваш досвід стане у пригоді топ-команді?
СБ: Я знаю що мені потрібно робити і як це потрібно робити, сподіваюся що мені вдасться реалізувати свої навички у додаткову швидкість RB8.

Питання: Щось змінилося з тих часів у ваших обов'язках?
СБ: Три роки тому була можливість більше часу проводити безпосередньо на асфальті. Тепер же основна частина роботи проходить на симуляторі, оскільки кількість тестів обмежена. Тепер я лише сподіваюся на те, що команда дасть мені добро вийти на трасу.

Питання: Ви будете приймати участь в інших гоночних серіях?
СБ: зараз мені важко відповісти на це питання. Але якщо мені зроблять хорошу пропозицію, то напевно я візьму участь в інших гонках. Якщо ж паралельний чемпіонат буде заважати мені працювати у Red Bull, то я зосереджуся виключно на роботі в симуляторі.

Питання: Як вам RB8?
СБ: Непоганий, зовсім непоганий. Хочеться вийти на ньому на трасу і дати повний газ.

теги  Себастьян Буемі


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини